Kadra pedagogiczna Szkoły to nauczyciele o wysokich kwalifikacjach uczący równolegle w szkołach państwowych, pedagodzy akademiccy z tytułami naukowymi profesora zwyczajnego i doktora oraz czynni grający muzycy

Newsletter

Nagrody

 

 

Nagrody zdobyte przez naszych uczniów na muzycznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych:

Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie:
2003 - III miejsce
2004 - trzy wyróżnienia
2005 - wyróżnienie i nagroda specjalna Przewodniczącej Jury

Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych:
2004 - dwa wyróżnienia I i II stopnia oraz I miejsce w kategorii II
2005 - I miejsce w grupie I i II oraz II miejsce w grupie I
2006 - I, II i III Nagroda oraz wyróżnienie dla nauczyciela - pianisty za bardzo dobry akompaniament
2007 - wyróżnienie dla nauczyciela - pianisty za bardzo dobry akompaniament

 

Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego:
2004 - III nagroda dla duetu fletowego
2005 - Dwa wyróżnienia dla duetu fletowego i zespołu kameralnego

Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO":
2003 - III miejsce
2004 - dwa wyróżnienia
2005 - nagroda II stopnia
2006 - wyróżnienie

Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Sierpcu:
2004 - IV miejsce dla duetu fletowego
2005 - II miejsce dla duetu fletowego
2006 - II miejsce dla duetu fletowego

Konkurs Muzyki Gitarowej w Warszawie 2006:
I miejsce - uczennica wydziału wokalnego w kategorii piosenki poetyckiej

Diecezjalny Przegląd Kolęd i Pastorałek Wołomin 2001:
I miejsce - chór - w kategorii dziecięcej

Cykl "Okuniewskie Granie 2006":
dyplom uznania za mistrzowski występ - dla zespołu kameralnego

Przegląd Artystyczny "Wołomin 2007":
wyróżnienie - dla Studium Chóralistyki Dziecięcej w kategorii "piosenka"

 

NAJNOWSZE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW:

ROK 2010:

  • Wyróżnienie - "Chopinowska Juvena" - Festiwal Pianistyczny dla Młodzieży - Sulejówek 2010 - dla uczennicy klasy fortepianu
  • II Nagroda - dla saksofonisty - VII Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych
  • I miejsce - IX Spotkania Muzyczne Instrumentów Dętych - Warszawa
  • II miejsce w gr. I - VIII Konkurs Muzyki Współczesnej Płock
  • wyróżnienie - dla akompaniatora -  na VII Płońskim Festiwalu Instr. Dętych Drewn. oraz na XXXIV Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku
  • III miejsce - IX Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy - Przeworsk
  • Wyróżnienie - VIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant "
  • III miejsce - dla tria - VIII Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muz. Regionu Maz.

 

ROK 2011:

  • Wyróżnienie w grupie młodszej oraz wyróżnienie w grupie starszej - IX Sochaczewskie  Spotkania  Kameralne - Sochaczew 2011
  • Dyplom za przygotowanie laureata - dla pedagoga - IX Konkurs Muzyki Współczesnej Płock 17 - 18 marca 2011
  • I miejsce - flecistka - IX konkurs Muzyki Współczesnej Płock 17 - 18 marca 2011
  • II Nagroda - skrzypaczka - V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy " Mistrz literatury Dziecięcej Oskar Rieding" Warszawa 9 -12 czerwca 2011
  • Wyróżnienie dla akompaniatora - na ww. Konkursie
  • wyróżnienie - dla akompaniatora - Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instr. Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia - Radom 2011
  • Wyróżnienie - X Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy - Sochaczew 13 kwietnia 2011
  • I MIEJSCE - z punktacją 95/100 pkt - 21 MIĘDZYNARODOWY KONKURS " CITTA DI BARLETTA" dla NASZYCH UCZENNIC-trio pod kierunkiem p. Moniki Walter - Rosiak/ w składzie: dwa flety i fortepian - WŁOCHY - BARLETTA 29 KWIETNIA - 7 MAJA 2011.

ROK 2012

  • 2012 - 04 - 14   Wszystkich naszych sympatyków prosimy o trzymanie kciuków za naszych uczniów przygotowujących się do tegorocznych konkursów we WŁOSZECH. W tym roku ponownie jedziemy do Barletty ( 22th INTERNATIONAL YOUNG MUSICIANS COMPETITION 27 kwietnia - 7 maja 2012r. - tym razem z muzykami z innych krajów zmierzą się nasi wokaliści oraz pianistka) oraz na Sycylię ( 1- 10 lipca 2012 - Ragusa / IBLA GRAND PRIZE COMPETITION  2012 - gdzie walczyć o nagrodę będzie nasze " złote trio", czyli ubiegłoroczne zdobywczynie I NAGRODY na Międzynarodowym Konkursie w Barlettcie.

DODANO: 2012-08-31 - NA KONKURSIE "IBLA GRAND PRIZE 2012"- (Sycylia/Włochy): Dziewczyny zdobyły III NAGRODĘ ;) Gratulujemy !!!!

  • Wyróżnienie - dla Weroniki Sasin - uczennicy p. Moniki Walter-Rosiak - klasa IV dz./ flet poprzeczny - na XI Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie 18 kwietnia 2012r.
  • Wyróżnienie - dla Katarzyny Stolarskiej - uczennicy p. Anny Waszczeniuk - kl. I mł. /altówka - na III Konkursie Altówkowym w Żywcu 18 maja 2012r.
  • I MIEJSCE - dla Arnolda Kłymkiwa  - ucznia p. Urszuli Napiórkowskiej - kl. III/ wydział wokalny szkoły II stopnia - na III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. prof. H. Słonickiej w Suwałkach 19 - 20 maja 2012
  • Wyróżnienie - dla Dobrosławy Lewickiej - uczennicy p.Moniki Walter-Rosiak - kl. II mł./ flet na VIII Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych - 29 - 30 maja 2012
  • II miejsce - dla Weroniki Sasin - uczennicy p. Moniki Walter-Rosiak - kl. IV dz. / flet na VIII Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych 29 - 30 maja 2012

ROK 2013

  • Wyróżnienie - dla Faustyny Sasin - uczennicy p. Zyty Piechowskiej-Andrzejewskiej - kl. IIIdz. /skrzypce - na VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding" -  Warszawa 10-14 czerwca 2013
  • Wyróżnienie - dla pianisty akompaniatora p. Pawła Rozbickiego na ww. konkursie
  • Wyróżnienie - dla duetu: Aleksandra Sitarz ( kl. II/II st. skrzypce) i Klaudia Kryśkiewicz ( kl.II/II fortepian) w Przeglądzie Zespołów Kameralnych Niepublicznych Szkół Muzycznych I i II st - Sulejówek 1 czerwca 2013
  • I Miejsce - dla Faustyny Sasin - uczennicy p. Dominiki Karwowskiej - kl. IV dz./skrzypce - na XXXIII Konkursie Gry Na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego - Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu 1 grudnia 2013

ROK 2014:

  • III miejsce - dla Hanny Zajączkowskiej - uczennicy p. Ewy Żołyniak - Adamskiej - kl. I dz./ skrzypce - na Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów szkół muzycznych " Mały czy duży wirtuoz? " - Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna  I st im. H. Wieniawskiego 17 - 18 marca 2014
  • III MIEJSCE w grupie I - dla Hanny Zajączkowskiej - uczennicy p. Ewy Żołyniak - Adamskiej kl. I dz./skrzypce - na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej - Warszawa, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego  27-29 marca 2014r.
  • BRĄZOWY DYPLOM - dla chóru I stopnia ( przygotowanie: Sylwia Krzywda, dyrygował: Grzegorz Mańkowski) - na III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego - Siedlce 9-10 maja 2014
  • NAGRODA SPECJALNA - dla zespołu kameralnego w składzie: Wojciech Komorzycki ( trąbka), Karol Bąk (trąbka), Klaudia Kryśkiewicz ( fortepian)/ prowadzenie zespołu p. Jakub Waszczeniuk - na VII Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej JUVENA 2014, Sulejówek, PSM I i II st. im. I . J. Paderewskiego 31 maja 2014
  • NAGRODA "MAŁY MISTRZ" - dla Wojciecha Żurawskiego - ucznia klasy gitary p. Grzegorza Mańkowskiego  - na I Regionalnym Konkursie" I pierwszak może zostać mistrzem" - Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna im. K. Kurpińskiego 8-9 listopada 2014

ROK 2015:

  • II NAGRODA - dla Wojciecha Żurawskiego  - klasa gitary/ II dz.  p. Grzegorza Mańkowskiego na III KONKURSIE MAZOWIECKIM "Taniec- miniatura instrumentalna" -  Konstancin, dn. 26-28 marca 2015
  • WYRÓŻNIENIE - dla Adama Mroza - klasa gitary/ II mł.  p. Grzegorza Mańkowskiego na I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GITAROWYM "GITARA NA PRADZE" - Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Zarębskiego, 18 kwietnia 2015
  • III MIEJSCE - dla Wojciecha Żurawskiego - klasa gitary/ II dz. p. Grzegorza Mańkowskiego na I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GITAROWYM " GITARA NA PRADZE" - Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st.  im. J. Zarębskiego, 18 kwietnia 2015
  • SREBRNY DYPLOM " SECONDO PRIMII" - dla trio fletowego w składzie: Monika Walter-Rosiak (flet), Monika Mech (flet), Monika Szczęsna (fortepian) - Barletta (Włochy) - Międzynarodowy Konkurs Muzyczny" Young Musician International Competition Citta di Barletta", 7 maja 2015
  • II NAGRODA - dla zespołu kameralnego ze szkoły II stopnia ( prowadzenie zespołu: p. Martyna Szymczak) w składzie: Kacper Makowski (skrzypce), Jolanta Szulim (skrzypce), Faustyna Sasin ( skrzypce), Magdalena Śmiecińska ( fortepian) - VIII Konkurs Zespołów Kameralnych Juvena 2015 - Sulejówek, 23 maja 2015
  • II NAGRODA - dla Zuzanny Lenkiewicz - klasa saksofonu p. Jacka Olejniczaka na XVI Międzynarodowym Konkursie" Moje inspiracje muzyczne"- kategoria soliści - Nałęczów, PSM I st. im. I. J. Paderewskiego, 3 czerwca 2015
  • WYRÓŻNIENIE - dla Wojciech Żurawskiego - klasa gitary p. Grzegorza Mańkowskiego na "VIII Międzyszkolnych Spotkaniach z Gitarą dla uczniów szkól muzycznych I stopnia"- Warszawa, Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz - 25 listopada 2015

ROK 2016:

  • WYRÓŻNIENIE - dla Liwii Szymańskiej - klasa fletu p. Moniki Walter - Rosiak na II Konkursie Młodych Instrumentalistów "SOSNOWE NUTKI" - Otwock, Miejski Dom Kultury, 5 marca 2016
  • WYRÓŻNIENIE- dla Stanisława Waszczeniuka - klasa fortepianu p. Pawła Rozbickiego na II Konkursie Młodych Instrumentalistów "SOSNOWE NUTKI" - Otwock, Miejski Dom Kultury, 5 marca 2016
  • WYRÓŻNIENIE - dla Liwii Szymańskiej - klasa fletu p. Moniki Walter-Rosiak na X Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych - Państwowa Szkoła Muzyczna w Płońsku, 6-7 maja 2016

ROK 2017

  • WYRÓŻNIENIE - dla Lilianny Rozbickiej - klasa skrzypiec p. Dominiki Karwowskiej na Ogólnopolskim Konkursie " Mały czy duży wirtuoz?" - Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st nr 5 im. H. Wieniawskiego, 13-14 marca 2017
  • WYRÓŻNIENIE w kat. I - dla Jana Szymanowskiego - klasa fortepianu p.Pawła Rozbickiego na III Konkursie Młodych Instrumentalistów "Sosnowe nutki"- Otwock, 25 marca 2017
  • II NAGRODA w kat. II - dla Liwii Szymańskiej - klasa fletu p. Moniki Walter - Rosiak na III Konkursie Młodych Instrumentalistów "Sosnowe nutki" - Otwock, 25 marca 2017
  • III NAGRODA w kat. III - dla Joanny Polkowskiej  - klasa fortepianu p. Pawła Rozbickiego na III Konkursie Młodych Instrumentalistów " Sosnowe nutki" - Otwock, 25 marca 2017
  • III NAGRODA w kat. III - dla Julii Rossy - klasa fortepianu p. Michała Owczarka na III Konkursie Młodych Instrumentalistów " Sosnowe nutki" - Otwock, 25 marca 2017
  • WYRÓŻNIENIE w kat. III - dla Amelii Werstak - klasa fletu p. Moniki Walter - Rosiak na III Konkursie Młodych Instrumentalistów " Sosnowe nutki" - Otwock, 25 marca 2017
  • III NAGRODA (w kat. instrumenty klawiszowe) - dla Emilii Rozbickiej - klasa fortepianu p. Anny Kos na XVIII Międzynarodowym Konkursie "Moje inspiracje muzyczne" - Nałęczów, kwiecień 2017
  • I NAGRODA - dla zespołu kameralnego szkoły II stopnia (w składzie: Faustyna Sasin - skrzypce, Karolina Wojcieszkiewicz - skrzypce, Stanisław Marczuk - flet, Maria Woźniak - wiolonczela) - dyr. Agnieszka Maślanka - na X Konkursie Zespołów Kameralnych "Juvena" - Sulejówek, 3 czerwca 2017

ROK 2018

  • WYRÓŻNIENIE - dla Jana Szymanowskiego - klasa fortepianu Pawła Rozbickiego na XX Regionalnym Konkursie Fortepianowym im. J. S. Bacha - Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st im. K. Kurpińskiego, 12 stycznia 2018
  • III MIEJSCE - dla Natalii Muchy - klasa skrzypiec Dominiki Karwowskiej na III Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej - Warszawa, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego, 3 marca 2018
  • WYRÓŻNIENIE - dla Mai Pajorek - klasa fletu Moniki Walter - Rosiak na XVII Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym - Sochaczew, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina, 18kwietnia 2018
  • BRĄZOWY DYPLOM - dla chóru szkolnego pod dyr. Agnieszki Maślanki na V Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego - Siedlce, Zespół Szkół Muzycznych, 20 -21 kwietnia 2018 r.
  • SREBRNY DYPLOM - dla chóru szkolnego pod dyr. Agnieszki Maślanki na X Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych BEL CANTO - Ostrów Wielkopolski, 28 kwietnia 2018 r.
  • WYRÓŻNIENIE - dla Mai Pajorek - klasa fletu Moniki Walter - Rosiak na XI Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Płońsku 24-25 kwietnia 2018r.
  • WYRÓŻNIENIE - dla Gabrieli Rzępołuch - klasa fletu Moniki Walter - Rosiak na XI Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Płońsku, 24- 25 kwietnia 2018r.
  • II NAGRODA - dla Natalii Muchy - klasa skrzypiec Dominiki Karwowskiej - na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym  "Jak Wieniawski" - Lublin 2-3 czerwca 2018
  • III Nagroda - dla Emilii Rozbickiej - klasa fortepianu Anny Kos - na XIX Międzynarodowym Konkursie "Moje inspiracje muzyczne" - Nałęczów 4-5 czerwca 2018
  • WYRÓŻNIENIE - dla Natalii Muchy - klasa skrzypiec Dominiki Karwowskiej - na XIX Międzynarodowym Konkursie Moje inspiracje muzyczne - Nałęczów 4-5 czerwca 2018
  • GRAND PRIX - dla zespołu kameralnego szkoły II st w składzie: Faustyna Sasin ( skrzypce), Jolanta Szulim ( skrzypce), Weronika Seroczyńska ( fortepian ) - zespół pod dyr. Agnieszki Maślanki - na Festiwalu Zespołów Kameralnych "JUVENA 2018" - Sulejówek 9 czerwca 2018r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłon : 138030