Kadra pedagogiczna Szkoły to nauczyciele o wysokich kwalifikacjach uczący równolegle w szkołach państwowych, pedagodzy akademiccy z tytułami naukowymi profesora zwyczajnego i doktora oraz czynni grający muzycy

Newsletter

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH 2017/18 - SZKOŁA II STOPNIA

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH NA ROK SZKOLNY 2017/18

SZKOŁA II STOPNIA

 

KSZTAŁCENIE SŁUCHU dr Małgorzata Waszak sala nr 12

czwartki:

15.30 – 17.00 – grupa I

17.00 – 18.30 – grupa II

18.30 – 20.00 – grupa III

 

HISTORIA MUZYKI, LITERATURA MUZYCZNA, CZYT.NUT GŁ. mgr Dariusz Waszak_

sala nr 5

poniedziałki:

16.15 – 17.00 – czytanie nut gł. ( kl. I wokalna)

17.00 – 17.45 – czytanie nut gł. ( kl. II i III wokalna)

17.45 - 19.15 - historia muzyki kl. I

czwartki:

15.30 – 17.00 –historia muzyki kl. III

17.00 – 18.30  – historia muzyki kl. II

 

HARMONIA, FORMY MUZYCZNE, ZASADY MUZYKI Z EL. EDYCJI NUT, KSZTAŁCENIE SŁUCHU - dr hab. Sławomir Zamuszko sala nr 12

poniedziałki:

17.45 – 19.15 – kl. III formy muzyczne

19.15 – 20.45 – kl. III harmonia

wtorki:

17.45 - 19.15 -   kl. I  wokalna  - kształcenie słuchu

19.15 – 20.00 – kl. I zasady muzyki z elem. edycji nut

20.00 – 20.45 – kl. II zasady muzyki z elem. edycji nut

 

ZESPÓŁ WOKALNY ( dla wydz. wokalnego - od klasy II) – mgr Sylwia Krzywda sala nr 9

środy 17.30 - 19.00

 

CHÓR SZKOLNY – mgr Agnieszka Maślanka sala nr 19 (aula)

poniedziałki:

17.45 – 19.15

 

ORKIESTRA – ___________________________________prof. dr hab. Szymon Kawalla

aula nr 19

soboty:

8.00 – 8.45 – próba sekcji instrumentów dętych, perkusji, akordeonu

8.45 – 10.15 – próba całej orkiestry

10.15 – 11.00 – próba sekcji instrumentów smyczkowych

 

DYKCJA I RECYTACJA ( dla wydz. wokalnego -wszystkie klasy)

wtorki 16.30 - 17.15 - grupa wokalna p. Urszuli Napiórkowskiej s. nr 2

piątki 16.10 - 16.55 - grupa wokalna p. Marii Romejko - Duch s. nr 12

 

ZESPÓŁ KAMERALNY ( dla kl. I i II - instrumentaliści) – mgr Agnieszka Maślanka – _sala nr 2

poniedziałki 16.15 – 17.45 - zespół I

poniedziałki 19.15 - 20.45 - zespół II

 

ZESPÓŁ KAMERALNY ( fleciści) - mgr Monika Walter - Rosiak - sala  nr 3

soboty 10.15 - 11.45

 

 

Odsłon : 138043