Nagrody i konkursy

Nagrody zdobyte przez naszych uczniów na muzycznych konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych:

(w kolejności od najnowszych)

ROK 2018:

  • GRAND PRIX – dla zespołu kameralnego szkoły II st w składzie: Faustyna Sasin (skrzypce), Jolanta Szulim (skrzypce), Weronika Seroczyńska (fortepian ) – zespół pod dyr. Agnieszki Maślanki – na Festiwalu Zespołów Kameralnych „JUVENA 2018” – Sulejówek 9 czerwca 2018r.
  • WYRÓŻNIENIE – dla Natalii Muchy – klasa skrzypiec Dominiki Karwowskiej – na XIX Międzynarodowym Konkursie Moje inspiracje muzyczne – Nałęczów 4-5 czerwca 2018
  • III Nagroda – dla Emilii Rozbickiej – klasa fortepianu Anny Kos – na XIX Międzynarodowym Konkursie „Moje inspiracje muzyczne” – Nałęczów 4-5 czerwca 2018
  • II NAGRODA – dla Natalii Muchy – klasa skrzypiec Dominiki Karwowskiej – na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Jak Wieniawski” – Lublin 2-3 czerwca 2018
  • WYRÓŻNIENIE – dla Gabrieli Rzępołuch – klasa fletu Moniki Walter – Rosiak na XI Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Płońsku, 24- 25 kwietnia 2018r.
  • WYRÓŻNIENIE – dla Mai Pajorek – klasa fletu Moniki Walter – Rosiak na XI Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Płońsku 24-25 kwietnia 2018r.
  • SREBRNY DYPLOM – dla chóru szkolnego pod dyr. Agnieszki Maślanki na X Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych BEL CANTO – Ostrów Wielkopolski, 28 kwietnia 2018 r.
  • BRĄZOWY DYPLOM – dla chóru szkolnego pod dyr. Agnieszki Maślanki na V Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego – Siedlce, Zespół Szkół Muzycznych, 20 -21 kwietnia 2018 r.
  • WYRÓŻNIENIE – dla Mai Pajorek – klasa fletu Moniki Walter – Rosiak na XVII Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym – Sochaczew, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina, 18kwietnia 2018
  • III MIEJSCE – dla Natalii Muchy – klasa skrzypiec Dominiki Karwowskiej na III Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej – Warszawa, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 4 im. Karola Szymanowskiego, 3 marca 2018
  • WYRÓŻNIENIE – dla Jana Szymanowskiego – klasa fortepianu Pawła Rozbickiego na XX Regionalnym Konkursie Fortepianowym im. J. S. Bacha – Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st im. K. Kurpińskiego, 12 stycznia 2018

ROK 2017:

  • I NAGRODA – dla zespołu kameralnego szkoły II stopnia (w składzie: Faustyna Sasin – skrzypce, Karolina Wojcieszkiewicz – skrzypce, Stanisław Marczuk – flet, Maria Woźniak – wiolonczela) – dyr. Agnieszka Maślanka – na X Konkursie Zespołów Kameralnych „Juvena” – Sulejówek, 3 czerwca 2017
  • III NAGRODA (w kat. instrumenty klawiszowe) – dla Emilii Rozbickiej – klasa fortepianu p. Anny Kos na XVIII Międzynarodowym Konkursie „Moje inspiracje muzyczne” – Nałęczów, kwiecień 2017
  • WYRÓŻNIENIE w kat. III – dla Amelii Werstak – klasa fletu p. Moniki Walter – Rosiak na III Konkursie Młodych Instrumentalistów ” Sosnowe nutki” – Otwock, 25 marca 2017
  • III NAGRODA w kat. III – dla Julii Rossy – klasa fortepianu p. Michała Owczarka na III Konkursie Młodych Instrumentalistów ” Sosnowe nutki” – Otwock, 25 marca 2017
  • III NAGRODA w kat. III – dla Joanny Polkowskiej  – klasa fortepianu p. Pawła Rozbickiego na III Konkursie Młodych Instrumentalistów ” Sosnowe nutki” – Otwock, 25 marca 2017
  • II NAGRODA w kat. II – dla Liwii Szymańskiej – klasa fletu p. Moniki Walter – Rosiak na III Konkursie Młodych Instrumentalistów „Sosnowe nutki” – Otwock, 25 marca 2017
  • WYRÓŻNIENIE w kat. I – dla Jana Szymanowskiego – klasa fortepianu p. Pawła Rozbickiego na III Konkursie Młodych Instrumentalistów „Sosnowe nutki”- Otwock, 25 marca 2017
  • WYRÓŻNIENIE – dla Lilianny Rozbickiej – klasa skrzypiec p. Dominiki Karwowskiej na Ogólnopolskim Konkursie ” Mały czy duży wirtuoz?” – Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st nr 5 im. H. Wieniawskiego, 13-14 marca 2017

ROK 2016:

  • WYRÓŻNIENIE – dla Liwii Szymańskiej – klasa fletu p. Moniki Walter-Rosiak na X Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych – Państwowa Szkoła Muzyczna w Płońsku, 6-7 maja 2016
  • WYRÓŻNIENIE- dla Stanisława Waszczeniuka – klasa fortepianu p. Pawła Rozbickiego na II Konkursie Młodych Instrumentalistów „SOSNOWE NUTKI” – Otwock, Miejski Dom Kultury, 5 marca 2016
  • WYRÓŻNIENIE – dla Liwii Szymańskiej – klasa fletu p. Moniki Walter – Rosiak na II Konkursie Młodych Instrumentalistów „SOSNOWE NUTKI” – Otwock, Miejski Dom Kultury, 5 marca 2016

ROK 2015:

  • WYRÓŻNIENIE – dla Wojciech Żurawskiego – klasa gitary p. Grzegorza Mańkowskiego na „VIII Międzyszkolnych Spotkaniach z Gitarą dla uczniów szkól muzycznych I stopnia„- Warszawa, Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz – 25 listopada 2015
  • II NAGRODA – dla Zuzanny Lenkiewicz – klasa saksofonu p. Jacka Olejniczaka na XVI Międzynarodowym Konkursie” Moje inspiracje muzyczne”- kategoria soliści – Nałęczów, PSM I st. im. I. J. Paderewskiego, 3 czerwca 2015
  • II NAGRODA – dla zespołu kameralnego ze szkoły II stopnia ( prowadzenie zespołu: p. Martyna Szymczak) w składzie: Kacper Makowski (skrzypce), Jolanta Szulim (skrzypce), Faustyna Sasin ( skrzypce), Magdalena Śmiecińska ( fortepian) – VIII Konkurs Zespołów Kameralnych Juvena 2015 – Sulejówek, 23 maja 2015
  • – dla trio fletowego w składzie: Monika Walter-Rosiak (flet), Monika Mech (flet), Monika Szczęsna (fortepian) – Barletta (Włochy) – Międzynarodowy Konkurs Muzyczny” Young Musician International Competition Citta di Barletta”, 7 maja 2015
  • III MIEJSCE – dla Wojciecha Żurawskiego – klasa gitary/ II dz. p. Grzegorza Mańkowskiego na I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GITAROWYM ” GITARA NA PRADZE” – Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Zarębskiego, 18 kwietnia 2015
  • WYRÓŻNIENIE – dla Adama Mroza – klasa gitary/ II mł. p. Grzegorza Mańkowskiego na I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GITAROWYM „GITARA NA PRADZE” – Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Zarębskiego, 18 kwietnia 2015
  • II NAGRODA – dla Wojciecha Żurawskiego – klasa gitary/ II dz. p. Grzegorza Mańkowskiego na III KONKURSIE MAZOWIECKIM „Taniec- miniatura instrumentalna” – Konstancin, dn. 26-28 marca 2015

ROK 2014:

  • NAGRODA „MAŁY MISTRZ” – dla Wojciecha Żurawskiego – ucznia klasy gitary p. Grzegorza Mańkowskiego – na I Regionalnym Konkursie” I pierwszak może zostać mistrzem” – Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna im. K. Kurpińskiego 8-9 listopada 2014
  • NAGRODA SPECJALNA – dla zespołu kameralnego w składzie: Wojciech Komorzycki ( trąbka), Karol Bąk (trąbka), Klaudia Kryśkiewicz ( fortepian)/ prowadzenie zespołu p. Jakub Waszczeniuk – na VII Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej JUVENA 2014, Sulejówek, PSM I i II st. im. I . J. Paderewskiego 31 maja 2014
  • BRĄZOWY DYPLOM – dla chóru I stopnia ( przygotowanie: Sylwia Krzywda, dyrygował: Grzegorz Mańkowski) – na III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego – Siedlce 9-10 maja 2014
  • III MIEJSCE w grupie I – dla Hanny Zajączkowskiej – uczennicy p. Ewy Żołyniak – Adamskiej kl. I dz./skrzypce – na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej – Warszawa, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego  27-29 marca 2014r.
  • III MIEJSCE – dla Hanny Zajączkowskiej – uczennicy p. Ewy Żołyniak – Adamskiej – kl. I dz./ skrzypce – na Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów szkół muzycznych ” Mały czy duży wirtuoz? ” – Warszawa, Państwowa Szkoła Muzyczna I st im. H. Wieniawskiego 17 – 18 marca 2014

ROK 2013:

  • I MIEJSCE – dla Faustyny Sasin – uczennicy p. Dominiki Karwowskiej – kl. IV dz./skrzypce – na XXXIII Konkursie Gry Na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego – Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu 1 grudnia 2013
  • WYRÓŻNIENIE – dla duetu: Aleksandra Sitarz ( kl. II/II st. skrzypce) i Klaudia Kryśkiewicz (kl.II/II fortepian) w Przeglądzie Zespołów Kameralnych Niepublicznych Szkół Muzycznych I i II st – Sulejówek 1 czerwca 2013
  • WYRÓŻNIENIE – dla Faustyny Sasin – uczennicy p. Zyty Piechowskiej-Andrzejewskiej – kl. III dz. /skrzypce – na VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding” – Warszawa 10-14 czerwca 2013
  • WYRÓŻNIENIE– dla pianisty akompaniatora p. Pawła Rozbickiego na ww. konkursie

ROK 2012:

  • II MIEJSCE – dla Weroniki Sasin – uczennicy p. Moniki Walter-Rosiak – kl. IV dz. / flet na VIII Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych 29 – 30 maja 2012
  • WYRÓŻNIENIE- dla Dobrosławy Lewickiej – uczennicy p.Moniki Walter-Rosiak – kl. II mł./ flet na VIII Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych – 29 – 30 maja 2012
  • I MIEJSCE – dla Arnolda Kłymkiwa  – ucznia p. Urszuli Napiórkowskiej – kl. III/ wydział wokalny szkoły II stopnia – na III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. prof. H. Słonickiej w Suwałkach 19 – 20 maja 2012
  • WYRÓŻNIENIE – dla Katarzyny Stolarskiej – uczennicy p. Anny Waszczeniuk – kl. I mł. /altówka – na III Konkursie Altówkowym w Żywcu 18 maja 2012r.
  • WYRÓŻNIENIE – dla Weroniki Sasin – uczennicy p. Moniki Walter-Rosiak – klasa IV dz./ flet poprzeczny – na XI Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie 18 kwietnia 2012r.
  • III NAGRODA – Trio pod kierunkiem p. Moniki Walter – Rosiak/ w składzie: dwa flety i fortepian – „IBLA GRAND PRIZE 2012”- (Sycylia/Włochy) – 1- 10 lipca 2012

ROK 2011:

  • I MIEJSCE – z punktacją 95/100 pkt – 21 MIĘDZYNARODOWY KONKURS „ CITTA DI BARLETTA” dla NASZYCH UCZENNIC- trio pod kierunkiem p. Moniki Walter – Rosiak/ w składzie: dwa flety i fortepian – WŁOCHY – BARLETTA 29 KWIETNIA – 7 MAJA 2011.
  • WYRÓŻNIENIE– X Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy – Sochaczew 13 kwietnia 2011
  • WYRÓŻNIENIE – dla akompaniatora – Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instr. Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia – Radom 2011
  • II NAGRODA – skrzypaczka – V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „ Mistrz literatury Dziecięcej Oskar Rieding” Warszawa 9 -12 czerwca 2011
  • WYRÓŻNIENIE dla akompaniatora – na ww. Konkursie
  • I MIEJSCE – flecistka – IX konkurs Muzyki Współczesnej Płock 17 – 18 marca 2011
  • WYRÓŻNIENIE w grupie młodszej oraz wyróżnienie w grupie starszej – IX Sochaczewskie Spotkania Kameralne – Sochaczew 2011
  • DYPLOM za przygotowanie laureata – dla pedagoga – IX Konkurs Muzyki Współczesnej Płock 17 – 18 marca 2011

ROK 2010:

  • WYRÓŻNIENIE– „Chopinowska Juvena” – Festiwal Pianistyczny dla Młodzieży – Sulejówek 2010 – dla uczennicy klasy fortepianu
  • II NAGRODA – dla saksofonisty – VII Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych
  • I MIEJSCE – IX Spotkania Muzyczne Instrumentów Dętych – Warszawa
  • II MIEJSCE w gr. I – VIII Konkurs Muzyki Współczesnej Płock
  • WYRÓŻNIENIE– dla akompaniatora –  na VII Płońskim Festiwalu Instr. Dętych Drewn. oraz na XXXIV Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku
  • III MIEJSCE – IX Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy – Przeworsk
  • WYRÓŻNIENIE – VIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant „
  • III MIEJSCE – dla tria – VIII Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muz. Regionu Maz.

WCZEŚNIEJ ZDOBYWANE NAGRODY:

Przegląd Artystyczny „Wołomin 2007”:

WYRÓŻNIENIE – dla Studium Chóralistyki Dziecięcej w kategorii „piosenka”

Cykl „Okuniewskie Granie 2006”:

DYPLOM UZNANIA za mistrzowski występ – dla zespołu kameralnego

Konkurs Muzyki Gitarowej w Warszawie 2006:

I MIEJSCE – uczennica wydziału wokalnego w kategorii piosenki poetyckiej

Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych:

2004 – dwa wyróżnienia I i II stopnia oraz I miejsce w kategorii II

2005 – I miejsce w grupie I i II oraz II miejsce w grupie I

2006 – I, II i III Nagroda oraz wyróżnienie dla nauczyciela – pianisty za bardzo dobry akompaniament

2007 – wyróżnienie dla nauczyciela – pianisty za bardzo dobry akompaniament

Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego:

2004 – III nagroda dla duetu fletowego

2005 – Dwa wyróżnienia dla duetu fletowego i zespołu kameralnego

Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Sierpcu:

2004 – IV miejsce dla duetu fletowego

2005 – II miejsce dla duetu fletowego

2006 – II miejsce dla duetu fletowego

Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie:

2003 – III miejsce

2004 – trzy wyróżnienia

2005 – wyróżnienie i nagroda specjalna Przewodniczącej Jury

Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO”:

2003 – III miejsce

2004 – dwa wyróżnienia

2005 – nagroda II stopnia

2006 – wyróżnienie

Diecezjalny Przegląd Kolęd i Pastorałek Wołomin 2001:

I MIEJSCE – chór – w kategorii dziecięcej