POBIERZ PLAN:


UWAGA CAŁA ORKIESTRA (I i II stopień)!
W miesiącu SIERPNIU 2020 r. odbędą się dodatkowe próby orkiestry do zaległego Koncertu Galowego 2019/2020 według następującego harmonogramu:
wtorek 18 sierpnia     8.30 – 11.30 cała orkiestra
czwartek 20 sierpnia  8.30 – 11.30 cała orkiestra
sobota 22 sierpnia      8.30 – 11.30 cała orkiestra
wtorek 25 sierpnia     8.30 – 11.30 cała orkiestra
czwartek 27 sierpnia  8.30 – 11.30 cała orkiestra
sobota 29 sierpnia      8.30 – 11.30 cała orkiestra

UWAGA orkiestro!
W sobotę (5.09) nie ma próby rano w szkole.
Jest tylko próba dla uczniów grających na koncercie o godz. 14.30 (w MDK Wołomin)
KONCERT o godz. 17.00 w MDK Wołomin.
Pierwsza próba całej orkiestry będzie 12.09 według planu:
8.00 – 8.45 – próba sekcji instrumentów smyczkowych
8.45 – 10.15 – próba całej orkiestry
10.15 – 11.00 – próba sekcji instrumentów dętych i perkusji

PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/21
SZKOŁA I STOPNIA

KSZTAŁCENIE SŁUCHU, RYTMIKA – mgr Renata Gregorczuk – sala nr 8
wtorki:
14.15 – 15.45 – kl. I dz. A ( kszł. sł. + rytmika)
15.45 – 16.30 – kl. II dz. A ( kszł. sł.)
16.30 – 18.00 – kl. I dz. B ( kszł. sł. + rytmika)
18.00 – 18.45 – kl. II dz. B ( kszł. sł.)
18.45 – 19.30 – kl. III dz. B ( kszł. sł.)
19.30 – 20.15 – kl. IV dz. B ( kszł. sł.)
środy:
14.15 – 15.45 – kl. II dz.A ( kszł. sł. + rytmika)
15.45 – 17.15 – kl. III dz.A ( kszł. sł. + rytmika)
17.15 – 18.45 – kl. III dz. B ( kszł. sł. + rytmika)
18.45 – 19.30 – kl. IV dz. A ( kszł. sł)
19.30 – 20.15 – kl. IV dz. B ( kszł. sł )
czwartki:
15.45 – 16.30 – kl. I dz. A ( kszł. sł )
16.30 – 18.00 – kl. II dz. B ( kszł. sł. + rytmika)
18.00 – 18.45 – kl. I dz. B ( kszł. sł.)
18.45 – 19.30 – kl. III dz. A ( kszł. sł.)
19.30 – 20.15 – kl. IV dz. A (kszt. sł.)

KSZTAŁCENIE SŁUCHU – mgr Monika Szczęsna
środy – sala nr 5:
15.45 – 17.15 – kl. VI dz. B
17.15 – 18.45 – kl. III mł.
18.45 – 20.15 – kl. IV mł.
soboty – sala nr 8:
8.45 – 10.15 – kl. I mł.
10.15 – 11.45 – kl. V dz. B
11.45 – 13.15 – kl. II mł.
13.15 – 14.45 – kl. VI dz. A

AUDYCJE MUZYCZNE – mgr Urszula Grzesińska – sala nr 5
soboty:
10.15 – 11.00 – kl. I mł.
11.00 – 11.45 – kl. II mł.
11.45 – 12.30 – kl. V dz. A+B
12.30 – 13.15 – kl. VI dz. A+B
13.15 -14.00 – kl. IV dz. A+B
14.00 – 14.45 – kl. III mł.

CHÓR SZKOLNY ( od kl. IV dz i od kl. I mł.) – mgr Agnieszka Maślanka – aula nr 19
poniedziałki: 17.45 – 19.15

ORKIESTRA (od kl. IV dz) – prof. dr hab. Szymon Kawalla – aula nr 19
soboty:
8.00 – 8.45 – próba sekcji instrumentów smyczkowych
8.45 – 10.15 – próba całej orkiestry
10.15 – 11.00 – próba sekcji instrumentów dętych i perkusji

ZAJĘCIA ORFFA / ZERÓWKA MUZYCZNA PRZYGOTOWUJĄCA DO SZKOŁY MUZYCZNEJ – mgr Dominika Karwowska – sala nr 2:
wtorki godz. 17.45 – 18.30
czwartki godz. 17.30 – 18.15

OBJAŚNIENIA:
kl. I dz. A lub B – klasy pierwsze „dziecięce” – grupa A lub B do wyboru ( dla dzieci rozpoczynających naukę w cyklu 6 letnim)
kl. I mł. – klasa pierwsza „młodzieżowa” ( dla dzieci rozpoczynających naukę w cyklu 4 letnim)
Zajęcia indywidualne z instrumentu głównego i fortepianu dodatkowego ustala uczeń ( rodzice) osobiście z nauczycielem prowadzącym – w dniu rozpoczęcia roku szkolnego


PLAN ZAJĘĆ ZBIOROWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/21
SZKOŁA II STOPNIA

KSZTAŁCENIE SŁUCHU – dr Małgorzata Waszak – sala nr 12
czwartki:
15.30 – 17.00 – grupa I
17.00 – 18.30 – grupa II
18.30 – 20.00 – grupa III
przydział do grup – na pierwszych zajęciach we wrześniu

HISTORIA MUZYKI, LITERATURA MUZYCZNA – mgr Dariusz Waszak- sala nr 5
poniedziałki:
15.30 – 17.00 – historia muzyki kl. III instrumentalna i wokalna
17.00 – 17.45– literatura muzyczna kl. III instrumentalna
17.45 – 18.30 – literatura muzyczna kl. IV instrumentalna

czwartki:
15.30 – 17.00 – historia muzyki kl. IV instrumentalna i wokalna
17.00 – 18.30 – historia muzyki kl. II instrumentalna i wokalna
18.30 – 20.00 – historia muzyki kl. I instrumentalna i wokalna

HARMONIA, FORMY MUZYCZNE, ZASADY MUZYKI Z EL. EDYCJI NUT – dr hab. Sławomir Zamuszko – sala nr 12
wtorki:
17.45 – 19.15 – kl. III instrumentalna i wokalna – formy muzyczne
19.15 – 20.00 –kl. I instrumentalna i wokalna – zasady muzyki z elem. edycji nut
soboty:
8.00 – 9.30 – kl. III wokalna – harmonia
9.30 – 11.00 – kl. IV wokalna – harmonia
11.00 – 12.30 – kl. IV instrumentalna – harmonia
12.30 – 14.00 – kl. IV instrumentalna i wokalna – formy muzyczne

HARMONIA,  ZASADY MUZYKI Z EL. EDYCJI NUT/KSZTAŁCENIE SŁUCHU – mgr Maria Bastian – sala nr 2
soboty:
10.15 – 11.00 – kl. II instrumentalna i wokalna – zasady muzyki z elem. edycji nut
11.00 – 12.30 – kl. III instrumentalna – harmonia
12.30 – 14.00 – grupa IV – kształcenie słuchu

ZESPÓŁ WOKALNY (dla specj. wokalistyka – od kl. II) – mgr Sylwia Krzywda – sala nr 9
środy: 16.00 – 17.30

DYKCJA I RECYTACJA (dla specj. wokalistyka – od kl. II) – mgr Sylwia Krzywda – sala nr 9
środy: 17.30 – 18.15

ZESPÓŁ KAMERALNY (dla kl. I i II –specj. instrumentalistyka) – mgr Agnieszka Maślanka – sala nr 19
poniedziałki: 16.15 – 17.45 – zespół I
poniedziałki: 19.15 – 20.45 – zespół II
przydział do zespołów – na pierwszych zajęciach we wrześniu

CHÓR SZKOLNY – mgr Agnieszka Maślanka – sala nr 19
poniedziałki: 17.45 – 19.15

ORKIESTRA – prof. dr hab. Szymon Kawalla – aula nr 19
soboty:
8.00 – 8.45 – próba sekcji instrumentów smyczkowych
8.45 – 10.15 – próba całej orkiestry
10.15 – 11.00 – próba sekcji instrumentów dętych i perkusji